-
23x Ingatlanok a oldalon. Bad Sauerbrunn
Ingatlan a oldalon. Bad Sauerbrunn. A reedb.com oldalon a Ingatlanok a oldalon. Bad Sauerbrunn nagy választékát találja meg megvásárolni.
-
Bad Sauerbrunn: Föld Eladó
Föld Eladó
Föld 889.00 m²
€ 150 0007202 Bad Sauerbrunn
/AusztriaRelevancia:(31.6 %) -
Sigleß: Föld Eladó
Föld Eladó
Föld 2737.00 m²
€ 44 9007032 Sigleß
/AusztriaRelevancia:(83.3 %) -
Wiener Neustadt: Eladó
Eladó
Lakótér 390.00 m²
Föld 232.00 m²
8 Szoba
€ 449 0002700 Wiener Neustadt
/Ausztria -
Wiener Neustadt: Dupla / Sorházak Eladó
Dupla / Sorházak Eladó
Lakótér 194.00 m²
Föld 197.00 m²
6 Szoba
€ 450 0002700 Wiener Neustadt
/AusztriaRelevancia:(100 %) -
Wiener Neustadt: Ház Eladó
Ház Eladó
Lakótér 120.00 m²
Föld 540.00 m²
3 Szoba
€ 520 0002700 Wiener Neustadt
/AusztriaRelevancia:(86.7 %)
Distanz: Bad Sauerbrunn Burgenland (AT) ca. 7 km -
Wiener Neustadt: Ház Eladó
Ház Eladó
Lakótér 243.00 m²
Föld 737.00 m²
5 Szoba
€ 1 480 0002700 Wiener Neustadt
/AusztriaRelevancia:(86.7 %)
Distanz: Bad Sauerbrunn Burgenland (AT) ca. 7 km -
Walbersdorf: Dupla / Sorházak Eladó
Dupla / Sorházak Eladó
Lakótér 168.00 m²
Föld 388.00 m²
5 Szoba
€ 468 0007210 Walbersdorf
/AusztriaRelevancia:(77.8 %)
Distanz: Klingenbach Burgenland (at) ca. 13 km -
Ebenfurth: Föld Eladó
Föld Eladó
Föld 1621.00 m²
€ 790 0002490 Ebenfurth
/AusztriaRelevancia:(100 %) -
Hirm: Eladó
Eladó
Lakótér 227.00 m²
Föld 450.00 m²
8 Szoba
€ 329 0007024 Hirm
/AusztriaRelevancia:(82.2 %)
Distanz: Klingenbach Burgenland (at) ca. 10 km -
Neufeld an der Leitha: Ház Eladó
Ház Eladó
Lakótér 66.00 m²
Föld 800.00 m²
2 Szoba
€ 149 0002491 Neufeld an der Leitha
/AusztriaRelevancia:(77.8 %)
Distanz: Sigleß Burgenland (AT) ca. 13 km
23x Na sprzedaż Bad Sauerbrunn. Eladó és kiadó ingatlanok, házak, lakások és telkek , Bad Sauerbrunn Eladó és kiadó ingatlanok, házak, lakások és telkek Bad Sauerbrunn. Az aktuális legjobb házak, lakások, kereskedelmi ingatlanok és telkek Bad Sauerbrunn a reedb.com oldalon találhatók.egy Ingatlan a oldalon. Bad Sauerbrunn keres, hogy megvásárolja? A reedb.com oldalon a Ingatlanok a oldalon. Bad Sauerbrunn nagy választékát találja meg megvásárolni. Szeretné eladni a Ingatlan a oldalon. Bad Sauerbrunn? A a Ingatlan a oldalon. Bad Sauerbrunn közvetlenül a reedb.com-on kínálhatja eladásra.

data load ...
A megtekintése