-
27x Onroerend goed in Nordstemmen
Eigendom in Nordstemmen. Op reedb.com vind je een grote selectie Onroerend goed in Nordstemmen om te huren of te kopen.
-
Erdgeschosswohnung in 31832 Springe, Wolfstalstr.
Plat Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Leefruimte 46.00 m²
Land 16909.00 m²
1 Kamer
€ 53 50031832 Springe
/GermanyRelevantie:(55.6 %)
Distanz: Hannover Niedersachsen (DE) ca. 30 km -
Springe: te koop
te koop
Leefruimte 177.00 m²
Land 3863.00 m²
7 Kamer
€ 469 00031832 Springe
/GermanyRelevantie:(55.6 %)
Distanz: Hannover Niedersachsen (DE) ca. 30 km -
Hildesheim: Huis Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Huis Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Leefruimte 128.00 m²
Land 335.00 m²
€ 387 00031141 Hildesheim
/Germany -
Campingplatz in Niedersachsen
Hotel te koop
Leefruimte 80000.00 m²
€ 2 840 00031141 Hildesheim
/GermanyRelevantie:(80 %)
Distanz: Harsum Niedersachsen (DE) ca. 11 km -
Harsum: Huis te huur
Huis te huur
Leefruimte 230.00 m²
Nuttig gebied 110.00 m²
Land 591.00 m²
7 Kamer
€ 2,050.0031177 Harsum
/GermanyRelevantie:(86.4 %)
Distanz: Hildesheim Niedersachsen (DE) ca. 7 kmCommissievrijTuin -
Salzhemmendorf: Huis Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Huis Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Leefruimte 151.00 m²
Land 144.00 m²
€ 85 90031020 Salzhemmendorf
/Germany -
Salzhemmendorf: Huis Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Huis Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Leefruimte 100.00 m²
Land 970.00 m²
€ 109 00031020 Salzhemmendorf
/GermanyRelevantie:(68.9 %)
Distanz: Springe Niedersachsen (DE) ca. 19 km -
Salzhemmendorf: Huis Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Huis Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Leefruimte 379.00 m²
Land 4543.00 m²
€ 173 00031020 Salzhemmendorf
/Germany -
Salzhemmendorf: Huis Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Huis Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Leefruimte 302.00 m²
Land 1315.00 m²
€ 260 00031020 Salzhemmendorf
/GermanyRelevantie:(82.2 %)
Distanz: Elze Niedersachsen (DE) ca. 10 km -
Laatzen: Plat Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Plat Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Leefruimte 123.00 m²
Land 7517.00 m²
€ 137 50030880 Laatzen
/Germany
27x Nordstemmen. Huizen, appartementen en land , Springe te koop en te huur Huizen, appartementen en land Nordstemmen te koop en te huur. De meest actuele huizen, flats, commerciële eigendommen en grond Nordstemmen zijn te vinden op reedb.com.Je zoekt a Eigendom in Nordstemmen om te huren of te kopen? Op reedb.com vind je een grote selectie Onroerend goed in Nordstemmen om te huren of te kopen. Wilt u hun Eigendom in Nordstemmen huren of verkopen? Je kunt hun Eigendom in Nordstemmen direct te huur of te koop aanbieden op reedb.com.